Energetická očista, nositeľ svetla, čistenie energie

Marián Light-walker: O energetickom čistení

Nositeľ svetla, energetické čistenie
Boli ste niekedy bez energie? Cítili ste sa byť vyčerpaní a podráždení a to aj bez toho, aby ste prešli väčšou záťažou? Skúšali ste všetko možné, aby sa vaša energia obnovila, no napriek tomu to stále nebolo „ono“?
Ak máte podobnú skúsenosť, možno vás zaujme prvý z rozhovorov o energetickom čistení.
Srdce, láska

„Riešim teraz takú vec, chcel by som urobiť podcast, ale potrebujem niekoho, kto by so mnou viedol rozhovor.“ – povedal Marián počas nášho telefonického rozhovoru. Po prvotnom šoku a následnom smiechu, som zo seba „vyhŕkla“: „Ja sa na tvorbu podcastov chystám už pár rokov, dokonca mám doma podcastový mikrofón (už nejaké tri roky) a chcem byť ten, kto rozhovor vedie“...

Tomu, kto sa vyzná v Human Designe, bude jasné, že presne takýto impulz som - ako typ „generátor“ - potrebovala a rozhovor bol nahratý do pár dní. S pomocou odhodlaného a podporujúceho kamoša Patrika a jeho trpezlivej manželky Lucky (ktorej nevadilo, že so mnou trávi čas na telefóne), som sa dostala do nového sveta nahrávania, strihania a samotného vytvárania podcastov (ďakujem vám) :). Nech je tento prvý rozhovor o energetickom čistení inšpiráciou pre tých, ktorí to práve potrebujú.

Srdce, láska

V úvodnom rozhovore sa dozviete, kto môže byť  "Light-walker" a čo to znamená. Keďže hlavnou témou je čistenie energie, povieme si najskôr o možných príčinách jej straty, prejavoch (napr. vo forme vyčerpanosti, podráždenosti, či zhoršených vzťahov), ako aj o tom, čo všetko sa s tým dá robiť, s čím si vieme poradiť sami a kedy je dobré vyhľadať pomoc.

Upozornenie: informácie uvedené v tomto rozhovore nenahrádzajú odborné rady lekárov. 
Srdce, láska

Páčil sa vám rozhovor s Mariánom?

Máte otázky, ktoré by ste sa ho chceli opýtať? 

Napíšte mi na: info@zeekey.eu a možno práve tie vaše v ďalšom rozhovore zodpovie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *